• https://www.facebook.com/sacyikamabonesi
  • https://plus.google.com/+Sa%C3%A7Y%C4%B1kamaBonesi%C4%B0stanbul
  • https://twitter.com/sacyikamabonesi

Soly Şampuanlı Saç Yıkama Bonsi

Null

Soly Şampuanlı Saç Yıkama Bonesi

Paket içi 20 adet - 1 Kolide 60 Paket mevcuttur

• Maksimum komfor sağlayan kumaş astarlı başlık (kep/bone). Yumuşak ve durulama gerektirmeyen şampuan ve saç kremi ile önceden nemlendirilmiştir.

• Hastaları akar suyun altına götürme ihtiyacını ortadan kaldırır. Artık islak ve dağınık durulayıcılara, diğer saç yıkama yöntemlerine ve şişelenmiş şampuan ve saç kremlerine ihtiyacınız yok.

• Hasta bakımında (hemşirelikte) ulaşılan son rahatlık! Yapmanız gereken tek şey, başlığı (kepi/boneyi)  mikrodalgada veya Sıcak suda ısıtmak suretiyle ürün kullanıma hazır hale getirilir.

Bu ürün bütünüyle kendi kendine yeterlidir ve başka herhangi bir şeye ihtiyaç duymaz. 

• Hastanın memnuniyetini arttırır. Hemşirelerin, hastaların saçlarını sıcak ve rahatlatıcı bir şampuanla yıkamalarına yardımcı olur ve hastaların kendilerini iyi hissetmelerini sağlar.


Uygulanışı

Soly Şampuanlı Saç Yıkama Bonesi ( istendiği takdirde ısıtılarak ) hasta başına geçirilir  3 dakika friksiyon yapılarak uygulanır. Hasta başından toplanarak çıkartılır ve atılır. Kurulama ve durulama gerektirmez.


Gözlenmesi Gereken Etkiler

Şampuanlı Saç Yıkama Bonesi, hasta yerinden kımıldatılmadan başının temiz ve nemli olmasını sağlar.

Sonuç

Şampuanlı Saç Yıkama Bonesi, hastanın saç derisinde oluşan kiri ve ölü derileri içerisinde muhafaza ederek etrafa yayılmasını önler. Bir sonraki uygulamaya kadar etkin koruma sağlar.

Basit, durulama gerektirmeyen bir antiseptik saç temizleme çözeltisi. , Temizlik dezenfeksiyon ve tek bir adımda saçları nemlendirmek için tasarlanmış yumuşak, önceden emdirilmiş şampuanlı bone.

 
saç yıkama bonesi ile ilgili aramalar
saç yıkama oyunları, saç temizleme bonesi, hasta saç yıkama bonesi, saç yıkama bonesi kullanımı, susuz saç yıkama, Antibakteriyel saç yıkama bonesi
 

Sipariş Formu