• https://www.facebook.com/sacyikamabonesi
  • https://twitter.com/sacyikamabonesi

Hakkımızda


1965'ten günümüze...

Firmamız 1965 yılında Kent Dikim Evi olarak hazır giyime ilk adımını atmıştır.İlerleyen yıllarda firmamızın göstermiş olduğu yenilikçi ve kaliteli hizmet sayesinde sırasıyla manifatura, hazır giyim ve son olarak otel & hastane tekstiline üretici konumunda giriş yapmıştır.

 

Uzun yılllardır tekstil sektöründeki edinmiş olduğumuz tecrübe ve bilgiyi son dönemde otel&hastane tekstil ekipmanlarına kanalize eden firmamız, kurmuş olduğu geniş teknolojili üretim tesisi ve AR-GE bölümü ile siz değerli müşterilerimize her zaman kaliteli ürünler sunmayı kendine ilke edinmiştir.

 

Türkiye genelinde bir çok otel ve hastaneye bu anlamda hizmet veren Sier Tekstil, özel çizimlerinden oluşturduğu ürünlerini yurtdışı pazarınada iddialı bir şekilde ulaştırmaktadır.Sırasıyla Rusya,İsrail,Irak ve Ukrayna'ya bir çok tekstil ürününün ihracatını gerçekleştirmeye hızla devam etmektedir.

 

Son olarak Ev Tekstili konusunda büyük bir atılım gerçekleştiren Sier Tekstil, oluşturmuş olduğu yeni tasarım konseptli ev tekstili ürünlerini son kullanıcıya ulaştırmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

 

1965 yılından bu yana özverili bir şekilde kaliteli ürünler sunmaya devam eden Sier Tekstil, bundan sonraki senelerde de ürün ağını genişleterek siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam edecektir.